NOVINKY

Brzy budete moci využívat NOVÝ ONLINE-DOCHÁZKOVÝ SYSTÉM!

Svou docházku a vyúčtování budete mít pod kontrolou. Budete moci vyplnit plán docházky na daný měsíc z pohodlí Vašeho domova či z práce a pozorovat svou docházku během celého měsíce. Najdete v systému také převod hodin do následujícího měsíce a informace k platbám.

V tuto chvíli je systém v testovací fázi, abychom vychytali poslední ,,mušky“, ale již brzy se můžete těšit na NOVÉ FUNKCE NAŠICH WEB STRÁNEK!


Informace o zpracování osobních údajů v jeslích a MŠ MALÍČKOV

MALÍČKOV s.r.o. se sídlem v Praze 5, IČO: 27880494, je právnickou osobou zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, Spisová značka : C 123782 (dále jen „správce“).

Hlavním úkolem správce je poskytování předškolního výchovu a vzdělávání dětí. V rámci svých činností zpracovává osobní údaje. Postupuje přitom v souladu s právními předpisy, zejména nařízením EU č. 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Cílem tohoto dokumentu je informovat o zpracování osobních údajů v našem zařízení a právech, která mohou děti, resp. jejich zákonní zástupci uplatnit. Informace o zpracování osobních údajů jsou dostupné na našich webových stránkách a budou průběžně aktualizovány.

Kontaktní email na nás v případě dotazů je: info@malickov.cz

Více informací o OOÚ naleznete zde.